Konserinde Vasiyetini Duyurdu!

Konserinde Vasiyetini Duyurdu!

Volkan Konak’ın vasiyetini anlattı: Beni yakıp küllerimi Karadeniz’in üzerinden savurun

İstanbul Maslak’ta bir mekanda sahne alan sanatçı Volkan Konak vasiyetinden bahsederek “Beni toprağa gömmesinler, yaksınlar benim tüm bedenimi” dedi.

Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak, önceki akşam İstanbul Maslak’taki bir mekanda sahne aldı. Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden ünlü şarkıcı vasiyetiyle alakalı dikkat çeken bir çıkışta bulundu.

“SİZİ EĞLENDİRMEYECEĞİM, MORAL VERECEĞİM”

Konserinde ilk olarak son günlerde yaşanan felaket olaylarına değinen Konak, “Bu gece eğlenmek için burada değiliz bu gece ben sizi eğlendirmeyeceğim, ülkemin biraz morale ihtiyacı var ben size bu gece moral vereceğim motive edeceğim ülkem normale dönsün o zaman eğleniriz” diye konuştu.

 

“BENİ GÖMMESİNLER, YAKSINLAR TÜM BEDENİMİ”

Sonrasında sahnede duygularını paylaşan Konak, vasiyeti hakkında ilk kez konuştu. 52 yaşındaki sanatçı, “Siz sevenlerime vasiyetimdir ne olur beni gömmesinler, yaksınlar benim tüm bedenimi. Bir kutuya koyup Karadeniz’imin üstüne bir helikopter ile savursunlar tüm küllerimi özellikle Trabzon’umun üstüne” ifadelerini kullandı.

ÜNLÜ İSİMLER DE YAKILMAK İSTENMİŞTİ

Son olarak geçtiğimiz yıl hayata veda eden usta sanatçı Yıldız Kenter de yakılmak istemiş ancak vefat sonrası bu isteği yerine getirilmemişti. 2012 yılında hayatını kaybeden senarist Meral Okay da bunu istemiş ancak o da gerçekleşmemişti.

Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.