İnternetten tanışmışlardı… Ünlü oyuncu boşandı

İnternetten tanışmışlardı… Ünlü oyuncu boşandı

Anıl İlter’in boşandığı haberi magazin gündemine son dakika haberi olarak giriş yaptı. 10 yıl önce İpek İlter ile hayatını birleştiren oyuncu Anıl İlter bu kez hayranlarını güldürmedi. Bundan 2 buçuk ay önce çiftin Bodrum’da boşandıkları ortaya çıktı. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan çift boşanma işlemini de sessiz sedasız gerçekleştirdi. Çiftin Nil isminde bir kız çocukları var.

Oyuncu Anıl İlter ve eşi İpek İlter, 10 yıllık evliliklerini sessiz sedasız noktaladı. 2009 yılında evlenen çiftin, 2.5 ay önce Bodrum’da boşandığı ortaya çıktı. Anıl İlter, daha önce verdiği bir röportajda eşiyle Facebook üzerinden tanışıp mutlu bir birliktelik yaşadıklarını anlatmıştı:

‘BEN BU ADAMLA EVLENECEĞİM’

Bir reklamda oynamıştım. O reklamda şimdiki eşim İpek, beni görüyor, fark ediyor, çok beğeniyor. Evde anne ve ablasının olduğu bir anda ekrana bakıp ‘Ben bu adamla evleneceğim’ diyor.

‘ÇOK MUTLU BİR BİRLİKTELİK, ÇIKMA DÖNEMİ GEÇİRDİK’

İsmime ulaşıyor bir şekilde. Facebook’tan bana mesaj atıyor; Selam, yolluyor. Ben de selam yolluyorum. Buluşma gerçekleşiyor, ‘Bir kahve içelim tanışalım, sohbet edelim’ dedik. Tabii ki böyle olacağını hiç tahmin etmiyordum. Çok mutlu bir birliktelik, çıkma dönemi geçirdik. Sonrasında evlendik, şimdi de bir kızımız var. İsmi de Nil öyle mesut bir hayatımız var.”

Sabah

Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.