Ece İstifa Etti, Yerine İki İsim Getirildi!

Ece İstifa Etti, Yerine İki İsim Getirildi!

Ece Erken’i istifa ettiği Söylemezsem Olmaz’a Seda Akgül ve Seren Serengil getirildi

Yasak aşk yaşadığı sevgilisine ait araçlara zarar verdiği görüntüler ortaya çıkan Ece Erken sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programından istifa etti. Erken’in yerine ise Seda Akgül ve Seren Serengil getirildi.

ECE GİTTİ SEREN VE SEDA GELDİ

Ece Erken’in istifa etmesiyle programda tek başına kalan Bircan Bali’ye ise Seren Serengil ve Seda Akgül eşlik edecek. Ekranların yeni üçlüsü, bugün ilk programlarını yaptı. Programın açılışını ise Seren Serengil yaptı.

NE OLMUŞTU?

Ece Erken, Fikret Orman’ın başkanlık döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşamaya başladı. İlişkisini itiraf eden Ece, sevgilisinin 9 ay önce boşanma kararı aldığını ve eşiyle ayrı evlerde yaşamaya başladığını söyledi. Ancak Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 15 yıldır evli olduğu Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun yaklaşık 4 ay önce Instagram hesabından eşiyle sarmaş dolaş fotoğraflarını paylaştığı ortaya çıktı. İlişkisiyle gündemden düşmeyen Ece Erken’in son olarak sevgilisine ait olan araçların dikiz aynalarını kırdığı görüntüler sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Erken’in araçlara zarar verdiği videoları Instagram hesabından paylaşan Benan Mahmutyazıcıoğlu, Erken hakkında tedbir kararı aldırdı. Bu görüntülerin basın sızmasıyla açıklama yapanŞafak Mahmutyazıcıoğlu, Erken’i savundu. Kısa sürede tepki çeken Erken ise çalıştığı Beyaz TV’den istifa etti.

Ece Erken'i istifa ettiği Söylemezsem Olmaz'a Seda Akgül ve Seren Serengil getirildi
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.