Dev organizasyona Azka Otel ev sahipliği yapacak

Dev organizasyona Azka Otel ev sahipliği yapacak

Turizm cenneti Bodrum’un markaları, Marka Kent Bodrum Projesi ile dünyaya tanıtılacak. Lansmana, televizyon, sinema ve medya dünyasından ünlü isimler katılacak.Turizm cenneti Bodrum’un markaları, Marka Kent Bodrum Projesi ile dünyaya tanıtılacak. Lansmana, televizyon, sinema ve medya dünyasından ünlü isimler katılacak.

Türk turizminin göz bebeği Bodrum, Marka Kent Bodrum Projesi ile Türkiye ve dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Ünlü organizatör NDM Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş’ın Marka Kentler Projesi kapsamında geliştirdiği proje lansmanına, Bodrum dışından çok sayıda ünlü isim katılacak.

BODRUM, DÜNYA TURİZM ARENASINA ÇIKACAK

Ünlü organizatör NDM Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş yaptığı açıklamada, “Bu proje ile Bodrum’un markalarını dünya vizyonuna çıkarmak için yola çıktık. Bodrum denildiğinde akla Türkiye’nin tarih, kültür ve turizm cenneti geliyor. Bodrum’u dünya turizm arenasına çıkarmak için Bodrum’da tüm bireylerin elini taşın altına koyması gerekiyor. Bu proje ile Bodrum’u dünya arenasına doğru şekilde tanıtmak için elimizden geleni yapacağız. Biz bu projeyi Bodrum Tanıtma Vakfı ve Bodrum Belediyesi’ne büyük bir heyecanla sunmak istiyoruz” dedi.

“BU TÜR PROJELER ÇOK ÖNEMLİ”

Organizasyona büyük destek veren Azka Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya’da yaptığı kısa açıklamada, “Bodrum bir yer yüzü cenneti. Kendini Türkiye ve Dünya vizyonuna doğru anlatması için bu tür projeler çok önemli. Biz Bodrum’da yaşıyoruz Bodrum’da kazanıyoruz. Bodrum için yapılacak ne varsa elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bu yüzden Marka Kent Bodrum projesine bizlerde destek olmak istedik. Her şey Dünya Turizm Markası Bodrum için” dedi.

 

BİRÇOK ÖNEMLİ İSİM KATILACAK

Azka Otel’de gerçekleşecek organizasyonda ayrıca SonDakika.com’un sponsor olduğu Markakentbodrum.com’un düzenlediği Marka Kent Bodrum Ödülleri de ilk defa sahiplerini bulacak. Türk müziğinin Ünlü ismi Yılmaz Morgül ve ünlü şair besteci Ahmet Selçuk İlkan’ın Zeki Müren şarkıları ile sahne alacağı geceye televizyon, sinema ve medya dünyasının ünlü isimleri katılacak.

Organizasyona katılacak bazı önemli isimler;

Ahmet Selçuk İlkan
Ali Şen
Erkan Petekkaya
Salih Güney

 

Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.