Bodrum Azka Konserlerine hazırlanıyor

Bodrum Azka Konserlerine hazırlanıyor

Ege’nin incisi Bodrum’un en gözde eğlence ve konaklama mekanlarından Bardakçı Koyunda yer alan Azka Otel, müzik ve eğlence dolu bir yazın startını ‘GELENEKSEL AZKA YAZ KONSERLERİ’ ile veriyor. 

 

Ramazan Bayramı itibariye birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı ‘Azka Yaz Konserleri’ sezon boyunca Bodrum eğlence anlayışına bir kez daha farklı bir soluk getirecek.

3 Haziran / Ömür Gedik, Ferda Anıl Yarkın

3 Haziran’da Ömür Gedik – Ferda Anıl Yarkın konseri ile başlayacak eğlence, bayramın birinci günü Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün kahkaha dolu özel sahne şovu ile devam edecek.

4 Haziran / Safiye Soyman, Faik Öztürk 

Bayram coşkusunu ikinci günde popun yükselen yıldızı genç şarkıcı Emre Kaya ile yaşayacak olan Azka Otel misafirleri, Bayramın son günü ise güçlü sesi ve eşsiz yorumuyla Türk müziğinin en başarılı sanatçılarından Seda Sayan ile unutulmaz bir konser deneyimi yaşayacak.

 5 Haziran / Emre Kaya

Dokuz gün olarak belirlenen Ramazan Bayramı tatilinde ünlü sanatçıların performanslarıyla müziğin ritminin hiç düşmeyeceği Azka Otel, serinin son gününde ise Nicole Rona’nın etkileyici ve sıra dışı sahnesine ev sahipliği yapacak.

6 Haziran / Seda Sayan

Azka Yaz Konserleri / Program Devamı:

7 Haziran / Fedon

8 Haziran / Tuğba Yurt

9 Haziran/ Ezo, Güven Yüreyi

10 Haziran / Aslı Zen

11 Haziran / Umut Açıkgöz

12 Haziran / Nicole Rona

Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.