1 milyon TL anlaşma yaptığı konseri kaçırınca olay çıkarttı !

1 milyon TL anlaşma yaptığı konseri kaçırınca olay çıkarttı !

1 milyon TL anlaşma yaptığı konser için İstanbul’dan Antalya’ya gidecek olan Bülent Ersoy, İstanbul Havalimanı’na geldiği esnada uçağı kaçırdığını öğrendi Uçağı kaçırmasından şirket çalışanlarını sorumlu tutan Diva, havalimanında olay çıkardı. Yaşanan gerginlik sonrası bazı şirket çalışanları savcılığa ifade vermesi için karakola davet edildi

Konser vermek için İstanbul‘dan Antalya‘ya gitmek isteyen Diva Bülent Ersoy, uçağını kaçırdı. İstanbul Havalimanı’na gelen Ersoy, uçağı kaçırdığını öğrenince sinirlerine hakim olamadı.

TEKERLEKLİ SANDALYE İLE TAŞINDI

Posta‘da yer alan habere göre: konser programı için Antalya’ya gitmek üzere İstanbul Havalimanı’na gelen Bülent Ersoy’u, uçağının kalkmasına 10 dakika kala girdiği havalimanında tekerlekli sandalye hizmeti veren şirket çalışanları karşıladı.

ÇALIŞANLARA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Uçağa binmek için geç kalan Bülent Ersoy, uçağın kapı kapattığını öğrenince adeta deliye döndü. Uçağı kaçırmasından şirketin çalışanlarını sorumlu tutan Ersoy, çalışanlara hakaretler yağdırdı.

KARAKOLDA İFADE VERECEKLER

Olayın ardından bir süre telefonla görüşen Ersoy’un bu görüşmesinden sonra bazı şirket çalışanları savcılık talimatıyla ifade için karakola davet edildi. Sanatçının Antalya’da vereceği ve 1 milyon TL’ye anlaşmasını yaptığı konserini kaçırdığı için son derece sinirli olduğu öğrenildi.

Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalı.